הפקת אירועים

הפקת אירועים

הפקת אירועים

רקניות רקדנים לאירועים

ריקוד חתן כלה

די גיי \ DJ

פוטו ווידיו צילום

זקוקין ועשן כבד פירוטכניקה

רקדניות ברזילאיות

חבילות לחתונה

רקדנית בטן

מסיבת רווקים רווקות

רקדנים רקדניות לחתונה לבר מצווה

ריקוד לבת\בר מצווה

צלום פוטו ווידיו

זמרים ומנחים

הפקת אירועים

רקדניות רקדנים לחתונה לבר מיצווה

צילום אירועים \ מגנטים לאירועים

 

 

מגנטים לאירועים

ברוכים הבאים לאתר של חברת הפקות «אתלנטידה»! יקרים החתן והכלה אנחנו יודעים כמה דועגות נעימות ממש "נפלו" על הראש לקראת אירוע משפחתית הראשון במישפח החדשה וצעירה ואנו מוכנים לקחת על אחד "משימות" החשובים ביותר - לעצור את הרגעים היפים. צלם לחתונה כמו שאף אחד לא יודע כמה חשוב היום הזה בישבילחם. אנחנו מתאר את הרגעים הטובים ביותר ולהפוך אותם למשהו שיישאר איתחם לכל החיים - התמונות.

צילום אירועים

אנחנו ניסמך להיפגש ולהקיר אותחם!
לצלם תמונות יפפות , תמונות נוגעים ללב - המשימה שלנו. לשם כך אנו מקודם נפגשים לראשונה עם בני הזוג. הפגישה הראשונה מסייעת ליצור קשר, לדבר על המסלול צילום , אביזרים שנבחרו, פרטים מזוקקים. אימון זה מאפשר לצלם לעשות תוכנית, ואת הזוג הצעיר ירגישו יותר בטוחים. הם מרגישים בעת הצילום עוד חופשי ובנועך.

צלמי אירועים
הצוות שלנו - צוות של צלמים מקצועיים בישראל עם ניסיון רב לצילום חתונות, כמו גם סוגים אחרים של הצילום. אנחנו לא מתחרים זה בזה, כל אחד מאיתנו - בסגנון ייחודי. צילום החתונה הוא אחד הקשים ביותר, כדי לבחור בין הדיווח, ביים צילום הנושא. אתה חייב להיות מקצועי בכל התחומים הללו לעשות כמה תמונות החתונה היפות.

צלמים

אנו מאמינים:
איכות, מחיר וסגנון - פרמטרים אלה הם קריטיים בעת בחירת צלם. כל צלם חתונות בסטודיו שלנו, כמו מקצוען אמיתי, מוכן לעשות כל מאמץ על מנת להבטיח כי תמונות החתונה שלך עורר חיוך, שמחה, ואולי גם דמעות. כמובן, אושר ...

צילום חתונות

אנו נשמור :
אדינות המרגשת של הכלה, ההתרגשות של החתן, את הרגשות של הורים תענוג אורחים . הצלם שלנו יעביר רגעים נפלאים אלה ויקך אותם על נייר צילום. כידי לאחר שנים רבות לאחר מכן, לראות את תמונות החתונה, להיזכר ברגעים החשובים ביותר , ושוב להרגיש רטט בלב.

צלם אירועים

אנו יודעים:
כדי להיות צלם מקצועי, לא מספיק לקבל ציוד טוב ולדעת את העקרונות הבסיסיים של הצילום. מומחה חייב להיות פסיכולוג כדי להיות מסוגל למצוא גישה לזוג החדש, להוריהם ואורחים. לאלה שמרגישים לא בנוח, לתת תיפים הנכונים, להציע עזרה , רגישות טקט, טוב לב - זה התכונות האלה שבידי הצלמים שלנו בחתונה. אנו מאמינים - אין אנשים nefotogenichnyh, כל אחד בדרכו שלו יפה. כל אחד מאיתנו הוא ייחודי מקצוען אמיתי יכול וצריך לשקף את זה בצילום.

צלם חתונות

קצת על צילום החתונה לירות
חתונה בלתי נשכחת המקורי - זה נפלא. עם זאת, יש להקפיד בדיוק כמו תמונות יפות, מרהיב, אשר שנים רבות מאוחר יותר, אתה תאהב לבחון את עצמם, בגאווה להראות לילדים העתידיים ונכדיו. זה על הרעיונות המקוריים של הצילומים החתונה בקיץ תמונה ואני רוצה לומר, כי גם בקיץ יום החתונה שלך כמו כמה יריות להישטגה . קטנים הנופים המסורתיים של החתונה - נוגע ללב ויפה החתן לא רואה בלי לצלם תמונה שלו, אך לא רק בהכרח "גלויה" תמונות - קצת שובבים, וכי הם משקפים את מצב הרוח של האהבה שלך. אם אתה רוצה משהו מיוחד, אבל מפחדים שכבות, אתה יכול לקחת לצלם תמונה אחת ליום החתונה. פתרון זה מאפשר לך לא לדאוג את הבגדים זמן ונקי, כמו גם כמה מעניינים לא סטנדרטיות תמונות החתונה במקומות שונים. אולם אפשרות זו כרוכה כמה עלויות נוספות, אבל פגישה האירופי צילום חתונה בדרך כלל נערך על . כגון העלילה המקורית מתאים, למשל, כביש עם תמרורים וסימנים. הכלה יכולה לשמש מזוודה תרמפיסתיט קטן, החתן יגיע חיפושית או רטרו שיק להמרה שלה. הדרך לקראת צילום, ניתן לבחור וברזל.

צילום חתונה

תמונות החתונה על המסלול יהיה סמל רומנטי המסע לחיים מאושרים יחד. על מנת לא לחשוב על הרעש, מומלץ לבחור תחנת הרכבת נטושה. ובמשך כמה יריות מסוגננים במיוחד לנסות לשכור עגלת משאית או רכבת.

צלמי חתונות

ומה שטח פנטזיה נותן את החול על שפת הים, אבל, כמו בלהקה שלנו עם הים, הוא הבנק מתאים למדי של נהר מוסקבה. אתה יכול לבנות ארמון יפה, נרמס לב ענק, או להפעיל רק על גל של גלי הסירה. צלם רק ללכוד את הזוג הטרי מזדמנים ומאושרים.

צילומים פרובוקטיביים אפשר לסדר בעזרת אופנוע או אופניים. גודל פלדה סוס מרשים יכול להדגיש את הכלה או עיקשות לדרך היופי השברירי שלה שאנן עבור הכלה השמש רטרו בהתקף אופניים עם סל ולקוד בצורת מסגרת. טיול כזה יכול להסתיים בחתונה פיקניק רומנטי על הדשא או פרח.

עבור אלה שאוהבים את הריגוש, כמו בצילום, מסודרים בלונה פארק. מתמזמזים על גלגליות, רכבת הרים או קרוסלה של ילדים, לאכול צמר גפן מתוק וגלידה - פשוט מתרגש! אבל תרחיש זה צפוי ביותר לצלם סיפור אהבה.

חובבי הסוסים האצילים, רעיונות מקוריים עבור צילומים ייתן יציב. אתה יכול לנסוע בעגלה, או אפילו עגלה עם קש - אחת האפשרויות מבטיח תמונות בלתי נשכחות. בנוסף, אתה יכול ללכת רכיבה על חיטה הנוף שדה פרג.

מטורף, תמונות פירסינג אפשר לעשות בשקיעה. או לשלב כמה סיפורים מעניינים על רקע של קירות צבועים מראש. רעיון נהדר, כמו גם מהלכים על הגג. זה יהיה לצלם תמונה על גבי החושים - רוח הממלא מנעולים הכלה, שמיים שקיעה יפה מאוד. רעיונות כמו תמיד הים, אבל כמו תמיד, את הדבר העיקרי - הרצון שלך להיות בארכיון המשפחה שלך ליוזמה בלתי נשכח כי לא אוהב תמונות!

 

 

מגנטים לאירועים
צילום אירועים
צילום חתונות

 

 

הפקת אירועים

הפקת אירועים

רקניות רקדנים לאירועים

ריקוד חתן כלה

די גיי \ תקליטן

פוטו ווידיו צילום

זקוקין ועשן כבד פירוטכניקה

רקדניות ברזילאיות

חבילות לחתונה

רקדנית בטן

מסיבת רווקים רווקות

רקדנים רקדניות לחתונה לבר מצווה

ריקוד לבת\בר מצווה

צלום פוטו ווידיו

זמרים ומנחים

הפקת אירועים

רקדניות רקדנים לחתונה לבר מיצווה